Paintball

Paintball je moderní adrenalinový sport, který může zkusit každý.  Kromě své kondičky, síly i rychlosti si vyzkoušíte i své taktické myšlení. Zažijete euforii ze hry, radost z výhry i zklamání z prohry, když zjistíte, že leckdy stačí velmi málo. Avšak rozhodně na tento zážitek z vaší dovolené nezapomenete! 

Tento sport vznikl podle jednoho příběhu mezi rančery v Austrálii, kteří při počítání velkých stád dobytka k jeho značkování používali primitivních paintballových zbraní. Časem začali střílet jeden po druhém a vznikla akční adrenalinová zábava. Druhý příběh o vzniku paintballu nachází jeho pravzor v tréninku soubojů se střelnou zbraní - krátkou předovkou, která ale střílela voskové projektily. Účastníci cvičného souboje byli tehdy oblečeni do těžkých kabátců a helmy ne nepodobné těm, které se dnes používají na dnešních paintballových hřištích. Konečně třetí příběh o vzniku paintballu hovoří o předchůdcích paintballových zbraní jako o lesnických značkovačích stromů určených k poražení.  Zdroj: Wikipedie


Paintball PERLOT

Nejblíže naší chalupě leží areál paintball PERLOT v Nových Dvorech. Cesta trvá 20 minut autem, vzdálenost je 13,4 km. 

Cenu a podmínky si ověřte u poskytovatele. Během hry vám pořadatel udělá zdarma 30-60 fotek, které si následně můžete stáhnout z jejich serveru. Fotografie je nutné objednat předem. Zároveň je možné si objednat občerstvení od grilovaného selete, po kýtu, přírodní kuřecí řízky na mramoru, obložené mísy či pečení buřtů. 

Pořadatel nabízí šest variant her na jejich hřištích. Hřiště nabízí dvě.

Adresa:                Nové Dvory 20, Heřmaničky, PSČ 257 89  

Kont. osoba.       Milan Písařík

Telefon:               + 420 604 522 498, + 420 608 850 608

E-mail:                 info@perlot.cz

web:                     www.perlot.cz