Ceník 

Cena za 1 noc (minimálně 2 noci)                                             3.000 Kč   

Silvestr 2022 (29. 12. - 1. 1. 2022)                                             15.000 Kč

Vánoce 2022 (22. 12. - 28. 12. 2022)                                       25.000 Kč                                                     

Elektrická energie (v ceně pobytu je 50kWh)                         8 Kč/kWh

(dle spotřeby, odečítá se od depozitu po skončení pobytu)


Chalupa je k dispozici pro maximální počet 6 osob.

Počet osob v chalupě nemá vliv na cenu ubytování.

Na základě rezervace Vám zašleme závaznou objednávku, ve které budete mít potvrzený termín pobytu a platební údaje pro složení zálohy ve výši 50 % z celkové ceny ubytování. Rezervace je závazná ke dni přijetí platby zálohy. Zbytek ceny ubytování se hradí na stejný bankovní účet jako záloha, a to minimálně 3 dny před příjezdem. 

V případě zrušení pobytu se Vám záloha vrací, pokud je pobyt zrušen nejpozději 30 dní před příjezdem (poté propadá jako storno poplatek). Pokud byste se chtěli vyhnout stornopoplatku a pobyt si užít v jiném termínu nabízíme možnost jeho změny za poplatek 20% ceny pobytu.

Check-in je od 16. hodiny prvního dne, check-out je do 11. hodiny posledního dne. 

Depozit na úhradu škody na chalupě a jejím vybavení ve výši 5.000 Kč se hradí po závazné objednávce, a to s úhradou druhé části ceny pobytu a slouží k započtení proti vzniklým nárokům majitele nemovitosti na náhradu škody na ní a jejím vybavení způsobené. Případná způsobená škoda se hradí v reálné výši opravy. Depozit se vrací do 3 pracovních dnů od Vašeho odjezdu, pokud je chalupa, zahrádka a vybavení po Vašem pobytu v pořádku. 

V ceně pobytu je zahrnuto: pobyt na chalupě a užívání jejího zázemí, ložní prádlo, osušky, ručníky, ekologické toaletní potřeby a čistící prostředky (jiné užívat nelze vzhledem k ČOV), grill, pikniková deka, piknikový koš, spotřeba vody, standardní úklid chalupy po Vašem odjezdu, kuchyňské vybavení, pračka, sušička, wifi.

Děti a jejich věk je vhodné nám nahlásit dopředu, abychom chalupu pro ně uzpůsobili. Cena ubytování zahrnuje dětskou postýlku s matrací, nočník, dětské povlečení, dětské nádobí, vaničku na koupání.

V ceně ubytování není zahrnuta spotřeba elektrické energie. 

Chalupa i zahrádka Vám jsou předávány v pěkném a čistém stavu a takto si je od vás opět chceme převzít. Pokud při předání je zjištěn nepořádek, účtujeme za náročnější úklid poplatek 1000 Kč, který se odečítá z depozitu. 

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit, rádi vám odpovíme a nalezneme řešení, aby pobyt pro Vás byl v naší chalupě příjemný. 

Ohledně rezervace nás prosím kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře či napište e-mail na chalupausrnu@gmail.com . 


Rezervujte si svůj pobyt

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.