Chalupa s duší

Chalupa stojí přímo na návsi s rybníčkem, v samém srdci vesnice.

Po generace byla domovem našim předkům. V letech 2017 až 2021 prošla kompletní rekonstrukcí a byla zrenovována tak, aby pobyt v ní byl celoročně příjemný. Je koncipována do dvou samostatných částí, kdy centrum dění je směřováno doprostřed domu tak, aby dva krajní pokoje byly naopak klidnou částí domu. Majitelé se snažili zanechat chalupě její odkaz, ale zároveň ji vybavit vším, co moderní člověk potřebuje ke spokojenému pobytu. 

Chalupa ušitá na míru 

Obytný prostor chalupy se nachází v jejím přízemí, které navazuje na příjemnou terasu a milou zahrádku. K dispozici je gril, úschovna kol či lyží.


V souladu s přírodou

Chalupa je koncipována v rámci možností ekologicky. Má vlastní čističku odpadních vod. Využívá ke svému chodu dešťovou vodu. Zdrojem vody pitné je udržovaná studna přímo na zahrádce chalupy. To vše vyžaduje od hostů rozumný přístup k hospodaření s vodou, neboť tak jako kdysi jsme zde závislí na tom, čím nás obdaří příroda. Zahrádka taktéž skrývá ovocné keře a bylinky, které jsou k dispozici pro chuť a radost i hostům. 

Vybavení chalupy

Součástí vybavení chalupy jsou ekologické mycí prostředky určené Vám k užívání během pobytu. Topení a chod veškerého technického zázemí je ovládán na dálku majiteli z důvodu bezpečnosti. Chalupa se plně přizpůsobí Vašim potřebám, ať jste rodina s malými dětmi či si přijedete užít chvilku volna s přáteli. Dekorace a některé vybavení chalupy jsou původní a vytváří autentickou a příjemnou atmosféru pobytu. Hostům je k dispozici bohatá knihovna a wifi připojení. Využít můžete gril, ohniště na opékání buřtů, piknikovací koš s dekou a k dispozici jsou i společenské hry. U chalupy naleznete zahrádku s  různými kouty k posezení, kde se můžete tzv. zašít a najít chvilku klidu o samotě. Kuchyň navazuje přímo na terasu a v létě je možné tyto dva prostory prakticky spojit. Kuchyň je plně vybavena (indukční deska, trouba, kávovar, samovarná konvice, palačinkovač, atd.). Chalupa je vybavena pračkou a sušičkou, aby Vašemu pobytu nic nechybělo.